İnstagram Türk Takipçi S.S.S.

İnstagram Türk Takipçi S.S.S.

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar yoğun talep üzerine ve geç cevap almanızdan dolayı hızlı bir şekilde genel soruları ve cevapları yazmaktayım bunları komple okuduktan sonra bunlar dışında bir sorunuz var ise sorabilirsiniz fakat burada yazan şeyleri tekrar soran arkadaşlara cevap verilmeyecektir !!!!!

SIK SORULAN SORULAR 

Size nasıl güvenebilirim ?
Bulunduğunuz web sitesi zaten bir instagram takipçi hilesi sitesidir. Saat başı girip 7/24 takipçi-beğeni-yorum ücretsiz olarak kasabilirsiniz.
İlk önce parayı mı veriyoruz ?
Arkadaşlar bu soruyu soran çok kişi var ve sizce diye cevap verip geçmekteyim cünkü bizde bir güven unsuru yok sizi biz tanımıyoruz etmiyoruz sitemizi görüyorsunuz yukarıda giriş butonuna basıp 7/24 işlem yapabilirsiniz. O yüzden ödemeyi önden almaktayız.
Teslimat süresi nedir ?
Arkadaşlar yoğunluğa göre değişmektedir o an bir yoğunluk yok ise hemen panele ekliyoruz 10 ile 15 dakika arasında takipçileriniz gelmiş olmaktadır.Sıra mevcutsa beklemelisiniz. Lütfen parayı yatırdıktan sonra kullanıcı adınızı veriniz ve profiliniz gizli ise açınız gönderim esnasında kesinlikle profili gizlemeyiniz.
Takipçilerin hepsi türk mü ?
Hepsi türk ve aktif kişilerdir.
Beğeni yapıyorlar mı ?
Beğeni yaparlar fakat ne kadar beğeni yaparlar gibi bir soru sormayınız cünkü tamamen bu size bağlıdır. 5000 beğeni yapan profilde gördüm 200-300 beğeni yapan profilde gördüm tamamen paylaşımlarınıza bağlı.
Oto Like Nedir ?
Oto like paylaşım yapıcağınız tüm gönderilere yanlış anlamadınız bir kısıtlama yok isterseniz günde 1000 paylaşım yapın sorun değil her gönderinize otomatik olarak beğeni göndermektedir. Buda sizi keşfete çıkartır doğal yollardan hastaglerden size takipçi akar.
Minimum ve maximum kaç bin satın alabilirim ?
Arkadaşlar bu bir kampanyadır minimum 15.000 maximum 60.000 takipçi satın alabilirsiniz.
Fiyatlar nelerdir ?
15.000 Takipçi türk ve aktif > 150 TL
30.000 Takipçi türk ve aktif > 300 TL

Ve katları.

1.000 Otomatik Beğeni > 70 TL

30.000 ve üzeri takipçi alan herkese 2.000 otomatik beğeni 50 tl ' den verilmektedir.

Ödeme Yöntemleri Nelerdir ?
Tüm bankalar ile çalışmaktayız banka hesaplarımız için bize whatsapp ' dan yazınız.

Kredi kartı ve mobil ödeme YOKTURRR  !!!!!!

Türkiye'de iç çamaşırı, cd-dvd, yiyecekte olduğu gibi hiç bir yazılımında iadesi mevcut değildir. Bu yasalar ile belirlenmiştir ve tüketici hakem heyetinde bu ibare mevcuttur. Türkiye'de biz dahil nereden yazılım alırsanız alın iadesini yapamazsınız. 

2017-06-13 00:03:41

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

En güvenilir instagram takipçi hilesi sitesi olan takipdein diğer takipçi hilesi sitelerinden farkı

En güvenilir instagram takipçi hilesi sitesi olan takipdein diğer takipçi hilesi sitelerinden farkı

İNSTAGRAMDA TAKİPÇİ KAZANMAK İnstagram son yıllarda fotoğrafın görsel zenginliğini kullanarak ilerleyen bir sosyal medya aracı. 200 milyonu aşkın olan instegram kullanıcıları önemli bir

İnstagram Beğeni Arttırma Hilesi İle Sınırlara Ulaşın

İnstagram Beğeni Arttırma Hilesi İle Sınırlara Ulaşın

Günümüzde İnstagram  önemini diğer sosyal medya hesaplarına göre fotoğraf olarak 1 numara kullanılan bir hesaptır. Yediden – yetmişe kullanıyoruz  dedikleri ,  günümüzde

En ucuz instagram takipçi hileleri

En ucuz instagram takipçi hileleri

SOSYAL MEDYA TELEVİZYONUN YERİNİ ALIYOR İnternet artık televizyon izleme alışkanlıklarının değiştiği günümüzde televizyonun yerini alan sosyal medya uygulamaları ile çağın baş konuğu